Godziny Otwarcia
 • W tygodniu

  9:00 - 20:00

 • Sobota

  9:00 - 20:00

 • Niedziela

  9:00 - 19:00

Historia

O Nas

Koloryzacje
16859+
Wykonanych Koloryzacji
Strzyzenia
74521+
Wykonanych Strzyżeń
Stylizacje
7665
Wykonanych Stylizacji
Kosmetyka
9956
Zabiegów Kosmetycznych
Historia

dlaczego i jak

w listopadzie 2013 roku wszystko się ZACZĘŁO od spotkania znajomych pasjonatów fryzjerstwa

W listopadzie 2013 roku postanowiliśmy w gronie znajomych z racji Naszej pasji do fryzjerstwa otworzyć salon fryzjerski inny niż wszystkie w mieście.

Dlaczego inny?, ponieważ w Naszym Atelier wszyscy Styliści to najwyższej klasy zawodowcy którzy szkolą się w najlepszych światowych ośrodkach szkoleniowych począwszy od Bangkoku, kończywszy na Barcelonie pod okiem wybitnych szkoleniowców w dziedzinie fryzjerstwa, stylizacji oraz koloryzacji.

Pracujemy tylko i wyłącznie na farbach i kosmetykach marek Premium takich jak Kevin.Murphy, Mounir, Guy Tang czy Olaplex.

W Naszym Atelier dużą wagę przywiązujemy do prywatności Naszych Klientów, zawsze Możecie Państwo być pewnymi, że to co dzieje się w Salonie tutaj pozostaje.

Zawsze Naszym celem jest zadowolony Klient z Naszych usług, jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi dotyczące Naszej pracy, bo dzięki nim możemy stawać się coraz lepsi w tym co robimy.

Pragniemy się również pochwalić wieloma nagrodami za naszą pracę. Co roku w ramach uznania otrzymujemy nagrody w konkursie Gazety Krakowskiej MISTRZOWIE URODY w kategorii salon fryzjerski, oraz salon kosmetyczny w którym to na najlepszych głosują czytelnicy Gazety Krakowskiej.

Co roku jesteśmy również partnerami Wyborów Miss Ziemi Sądeckiej, a także Douglas Beauty Street, gdzie to Nasze Stylistki układają fryzury.

Chcesz być na bierząco ?

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach

  Z przyjemnością odpowiemny na twoje pytanie

  Prosimy, nagraj swoje pytanie do nas.
  Nagraj, Odsłuchaj, Wyślij

  Zezwól na dostęp do mikrofonu

  Kliknij „Zezwól” w oknie dialogowym uprawnień. Zwykle pojawia się pod paskiem adresu w lewej górnej części okna. Szanujemy twoją prywatność.

  Błąd dostępu do mikrofonu

  Wygląda na to, że Twój mikrofon jest wyłączony w ustawieniach przeglądarki. Przejdź do ustawień przeglądarki i włącz dostęp do mikrofonu.

  Mów teraz

  00:00

  Canvas not available.

  Zresetuj nagrywanie

  Czy na pewno chcesz rozpocząć nowe nagranie? Twoje bieżące nagranie zostanie usunięte.

  Ups! Coś poszło nie tak

  Wystąpił błąd podczas przesyłania dźwięku. Kliknij przycisk Ponów, aby spróbować ponownie.

  Wyślij nagrane zapytanie

  Dziękujemy