Godziny Otwarcia
 • Working Days

  9:00 - 20:00

 • Saturday

  9:00 - 20:00

 • Sunday

  9:00 - 19:00

i

Atelier Sensation

Promo
Do końca Października

Makijaż Permanentny 20% taniej

Do końca października oferujemy Państwu zniżkę w wysokości 20 procent na wszystkie rodzaje makijażu permanentnego. W związku z dużą ilością wykonywanych usług w Naszym Salonie, aby skorzystać ze zniżki należy zapisać się do końca października, natomiast termin wykonania usługi może być przesunięte do końca listopada.

Opening hours

 • Working Days

  9:00 - 20:00

 • Saturday

  9:00 - 20:00

 • Sunday

  9:00 - 19:00

Godziny otwarcia w niedziele dotyczą tylko niedziel pracujących

Atelier Sensation
O Nas
wielokrotnie nagradzani

Twój Fryzjer i Kosmetyczka

Jest wiele powodów dla których Powinniście odwiedzić Nasze Atelier Fryzjerskie i Kosmetyczne. Korzystając z Naszych usług możecie mieć pewność iż są one wykonywane na najwyższym poziomie sztuki fryzjerskiej w oparciu o najnowsze trendy opierając się na systematycznych szkoleniach w wielu krajowych jak i międzynarodowych akademiach fryzjerskich. Każdy Nasz Fryzjer jest najwyższej klasy specjalistą. Dla Naszych fryzjerów mało jest rzeczy niemożliwych.

Promo
Karta Nowosądeczanina

Z kartą Nowosądeczanina 10% taniej

Ponieważ jesteśmy Partnerem miasta Nowego Sącza, pragniemy poinformować, iż Wszystkim posiadaczom Karty Nowosądeczanina udzielamy 10 % rabatu na usługi.

Kosmetyki
tylko

Kosmetyki Marek Premium

Naszym celem jest zadowolony klient, dlatego wszystkie usługi fryzjerskie wykonujemy przy użyciu tylko najwyższej klasy kosmetyków pielęgnacyjnych i stylizacyjnych, farby do włosów marek premium tj. KEVIN.MURPHY, GUY TANG, oraz MOUNIR, dla naszych stałych klientów mamy program lojalnościowy dzięki któremu mogą Państwo uzyskać 10% zniżki na usługi bądź kosmetyki.

Lokalizacja

Good hairdresser and beautician Nowy Sącz

Address

Sensation Hairdressing and Cosmetics Atelier
Gorzkowska 32
33-300 Nowy Sacz

Atelier Sensation
Fryzjerstwo i Kosmetyka
Award-winning hairdresser – FROM 2013

INTERNET

[/mkdf_elements_holder_item][/mkdf_elements_holder]

Online booking