Godziny Otwarcia
  • Working Days

    9:00 - 20:00

  • Saturday

    9:00 - 20:00

  • Sunday

    9:00 - 19:00

i

Atelier Fryzjerskie i Kosmetyczne SENSATION

guy tang fryzjer

Fryzjer – Farby GUY TANG w Atelier SENSATION

W związku z tym że zawsze chcemy być na bierząco w najnowszych trendach tak fryzjerskich jak i kosmetycznych, nadszedł czas na nowość w Polsce – farby GUY TANG. Już końcem września jako jeden z niewielu salonów fryzjerskich w kraju będziemy pracować na farbach tej marki.

 
 

Czym się odróżniają farby GUY TANG od innych.

O styliście możecie więcej się dowiedzieć na jego kanale https://www.youtube.com/user/GuyTangHair Srebrno-szare i złoto-różowe włosy już jakiś czas temu okrzyknięto najgorętszymi kolorami sezonu jesień-zima 2016/2017. Ale teraz fryzjer z Hollywood poszedł o krok dalej – dodał im niezwykły błysk! Tak oto na Instagramie zaczął królować Guy Tang – fryzjer z Hollywood. Dzięki niemu kolory szarości oraz różu otrzymały drugie, bardziej błyszczące życie. Wyprodukował on własną linię metalicznych farb do włosów we współpracy z marką Kenra Professional. Są one dostępne tylko w wybranych salonach fryzjerskich Guya Tanga. Oficjalnie czyni to jego produkty jedynymi w swoim rodzaju. Farby GUY TANG w naszym salonie

 
 

Dla kogo farby GUY TANG ?

Farby rodem z Hollywood dedykowane są włosom rozjaśnianym. Są dostępne w odcieniach szarości, fioletu oraz niebieskiego. Można wykonać nimi pełną koloryzację lub wykorzystać je tylko do zrobienia refleksów. W jego opisach pod zdjęciami i wideo na Instagramie możemy zauważyć, że korzysta chociażby z Olaplexu. My już nie możemy się doczekać, aż podobne farby pojawią się na polskim rynku! A tymczasem w naszej galerii możecie zobaczyć najpiękniejsze metaliczne metamorfozy włosowe prostu z Hollywood.

Post a Comment