Godziny Otwarcia
  • Working Days

    9:00 - 20:00

  • Saturday

    9:00 - 20:00

  • Sunday

    9:00 - 19:00

i

Atelier Fryzjerskie i Kosmetyczne SENSATION

Keratynowe prostowanie włosów 

Zabieg wykonywany w Naszym Atelier przeznaczony jest szczególnie dla kobiet mających przesuszone włosy, puszące się i trudne do ułożenia.
Czym jest keratynowe prostowan

Keratynowe prostowanie włosów Zabieg wykonywany w Naszym Atelier przeznaczony jest szczególnie dla kobiet mających przesuszone włosy, puszące się i trudne do ułożenia. Czym jest keratynowe prostowan

Keratynowe prostowanie włosów

Zabieg wykonywany w Naszym Atelier przeznaczony jest szczególnie dla kobiet mających przesuszone włosy, puszące się i trudne do ułożenia.
Czym jest keratynowe prostowanie włosów?
KERATYNA NAŁOŻONA NA ZNISZCZONE WŁOSY WNIKA W UBYTKI, A TAKŻE POGRUBIA I CZYNI WŁOS BARDZIEJ ELASTYCZNYM.

W rezultacie włosy zaczynają pięknie się układać i wydaje się, że włosów jest więcej niż w rzeczywistości. Zabieg keratynowania włosów zapobiega również powstawaniu tak zwanego „siana na głowie” oraz problemowi, jakim jest nadmierne elektryzowanie się włosów, szczególnie w okresie zimowym.

Co więcej, intensywne odżywianie włosów za pomocą ich naturalnego budulca – keratyny, jest pomocne również w okresie letnim.

Brazylijki są oczywiście bardziej narażone na niszczące działanie słońca i wody, ale i Polkom przyda się dodatkowe wzmocnienie i ochrona przed latem. Po lecie włosy będą w znacznie lepszym stanie, niż bez zabiegu.

Dla kogo keratyna na włosy?

Zabieg przeznaczony jest szczególnie dla kobiet mających przesuszone włosy, puszące się i trudne do ułożenia.

Codzienne zmagania o poranku aby wyglądać jak człowiek potrafią doprowadzić każdą z nas do obłędu… dlatego jeśli masz takie problemy z włosami to śmiało zdecyduj się na zabieg keratynowania włosów.

Kretynowanie włosów może być przeprowadzana na każdego rodzaju włosach:

włosy farbowane
włosy zniszczone
sztucznie rozjaśniane
na włosach zniszczonych zabiegami chemicznymi.

Gdzie wykonywać keratynowe prostowanie włosów?

Aby zabieg keratynowego prostowania włosów był najbardziej efektowny, najlepiej udać się do salonu który ma duże doświadczenie w dziedzinie prostowania i wygładzania włosów za pomocą keratyny, Czyli do Naszego Atelier Sensation. Gorąco zapraszamy na konsultacje telefonicznie – 536900366, lub w naszym Salonie Nowy Sacz, Gorzkowska 32, CH Auchan