Kosmetyki Medavita w Atelier Fryzjerskie Sensation

  • Fryzjerstwo   •   11 styczeń 2017

Pragniemy Państwa poinformować, iż wprowadziliśmy do naszego salonu nową markę kosmetyków opartych na komponentach naturalnych Medavita

W profesjonalnej dziedzinie fryzjerstwa Medavita przykłada szczególną wagę do piękna włosów. Każdy z naszych kosmetyków doskonale łączy tradycyjne galenowe metody z naukowym podejściem. Od momentu założenia naszej firmy 50 lat temu, nigdy nie zaburzyliśmy harmonii pomiędzy wydajnością i naturalnością. Korzystamy wyłącznie z organicznych komponentów, z odnawialnych źródeł naturalnego pochodzenia. Rośliny lecznicze, których używamy zbierane są w najdalszych zakątkach świata: od dolin berneńskich do lasów na Cejlonie, od zboczy góry Fujiyama do plantacji na Martynice i wykorzystywane do tworzenia najlepszych mieszanek. Jesteśmy dumni, że nie dostosowujemy naszych kosmetyków do narzucanych trendów na produkty “organiczne”, ale możemy stwierdzić, że nasze kosmetyki od zawsze są naturalne.

FILOZOFIA

FARMACEUTYCZNA SKUTECZNOŚĆ

Odkąd Lotion Concentrée został stworzony w 1939 roku, promujemy świadomość znaczenia badań naukowych i badań nad formułami, dodatkowo wspieranych przez rozwój kolejnych linii produktowych, aby zapewniać dużą skuteczność naszych produktów.
Czystość do nieprzytomności – to motto Medavita, dzięki temu nasze produkty: • są naturalne • nie zawierają parabenów • są przebadane na obecność chromu i niklu • nie są testowane na zwierzętach • są przebadane w wielu instytutach i laboratoriach pod względem skuteczności, a także szkodliwości  • nie zwierają cząsteczek chemicznych • mają biodegradowalne opakowania • nie zawierają SLS • nie zawierają silikonów • posiadają bardzo wysoką tolerancję uczuleniową • nie posiadają sztucznych barwników.

GALENOWE POWOŁANIE

Skuteczność naszych produktów zawsze była i zawsze będzie, ściśle powiązana z wyłącznym oraz umiejętnym użyciem czystych ekstraktów roślinnych.

Wyłącznie naturalne kosmetyki (phytocosmetics) są naszym zdaniem w stanie zaspakajać potrzeby fryzjerstwa, nawet za pośrednictwem najdelikatniejszych składników pochodzenia roślinnego.

W dziedzinie tworzenia innowacyjnych produktów pielęgnacyjnych jak i technicznych, działamy zgodnie z zasadą: kosmetyki muszą być nadzwyczaj skuteczne i wyłącznie pochodzenia naturalnego.

WPŁYW SENSORYCZNY

Doświadczamy rzeczywistość poprzez nasze zmysły.

Oznacza to, że odczuwamy wszystko wokół nas przez zmysły: wzroku, zapachu, dotyku, słuchu i smaku. Produkty Medavita przemawiają bezpośrednio to sfery emocjonalnej, która jest wysoce SENSORYCZNA, stymulując podstawowe jej struktury. Kosmetyki kreują pozytywny swój obraz na podstawie węchowych, wizualnych i dotykowych percepcji. W salonie produkty stają się wyłącznym doświadczeniem piękna i dobrego samopoczucia. Efekt końcowy to całkowita, intensywna przyjemność.

PRAWDZIWE PIĘKNO

Świat piękna przedstawia model doskonałości “bez”: bez skazy, bez zarzutu. Dla nas to nieludzkie pojęcie piękna, które traktujemy w odwrotnych kategoriach: czyli “z” a nie “bez”.
Naszą filozofią jest autentyczne piękno kobiety. Kobieta jest urokliwa ze swoimi latami, wadami oraz niedoskonałościami.

Takie pojęcie piękna mamy w zamyśle.

Najważniejsze jest aby uświadomić sobie te cechy i traktować je jako fascynujące. Rezultatem takiego myślenia jest świadoma, prawdziwa oraz rzeczywista uroda.