Godziny Otwarcia
 • Working Days

  9:00 - 20:00

 • Saturday

  9:00 - 20:00

 • Sunday

  9:00 - 19:00

i

Atelier Fryzjerskie i Kosmetyczne SENSATION

Prostowanie Keratynowe Włosó

Keratynowe prostowanie włosów

Zabieg wykonywany w Naszym Atelier przeznaczony jest szczególnie dla kobiet mających przesuszone włosy, puszące się i trudne do ułożenia.

Czym jest keratynowe prostowanie włosów?

KERATYNA NAŁOŻONA NA ZNISZCZONE WŁOSY WNIKA W UBYTKI, A TAKŻE POGRUBIA I CZYNI WŁOS BARDZIEJ ELASTYCZNYM.

W rezultacie włosy zaczynają pięknie się układać i wydaje się, że włosów jest więcej niż w rzeczywistości. Zabieg keratynowania włosów zapobiega również powstawaniu tak zwanego „siana na głowie” oraz problemowi, jakim jest nadmierne elektryzowanie się włosów, szczególnie w okresie zimowym.

Co więcej, intensywne odżywianie włosów za pomocą ich naturalnego budulca – keratyny, jest pomocne również w okresie letnim.

Brazylijki są oczywiście bardziej narażone na niszczące działanie słońca i wody, ale i Polkom przyda się dodatkowe wzmocnienie i ochrona przed latem. Po lecie włosy będą w znacznie lepszym stanie, niż bez zabiegu.

Dla kogo keratyna na włosy?

Zabieg przeznaczony jest szczególnie dla kobiet mających przesuszone włosy, puszące się i trudne do ułożenia.

Codzienne zmagania o poranku aby wyglądać jak człowiek potrafią doprowadzić każdą z nas do obłędu… dlatego jeśli masz takie problemy z włosami to śmiało zdecyduj się na zabieg keratynowania włosów.

Kretynowanie włosów może być przeprowadzana na każdego rodzaju włosach:

 • włosy farbowane
 • włosy zniszczone
 • sztucznie rozjaśniane
 • na włosach zniszczonych zabiegami chemicznymi.

Gdzie wykonywać keratynowe prostowanie włosów?

Aby zabieg keratynowego prostowania włosów był najbardziej efektowny, najlepiej udać się do salonu który ma duże doświadczenie w dziedzinie prostowania i wygładzania włosów za pomocą keratyny, Czyli do Naszego Atelier Sensation. Gorąco zapraszamy na konsultacje telefonicznie – 536900366, lub w naszym Salonie Nowy Sacz, Gorzkowska 32, CH Auchan

#keratynoweprostowanie #keratynoweprostowaniewłosów #keratyna #pieknewlosy #pięknewłosy #polishgirl #polskadziewczyna  #regeneracjawłosów #regeneracjawlosow #glow #shine #healthyhair #longhair #fryzjer #efekt #przedipo #metamorfoza #beforeandafter #hair #girl #grlpower #keratynowe