Godziny Otwarcia
  • Working Days

    9:00 - 20:00

  • Saturday

    9:00 - 20:00

  • Sunday

    9:00 - 19:00

i

Atelier Fryzjerskie i Kosmetyczne SENSATION

fotel z masazem

MYJNIA FRYZJERSKA Z MASAŻEM – LUKSUS CZY INWESTYCJA?

Myjnia fryzjerska z masażem – Atelier Fryzjerskie i Kosmetyczne SENSATION

W trosce o wygodę naszych klientów zainstalowaliśmy w naszym salonie myjki z masażem, elektrycznymi podnóżkami itp. Dlaczego ?

Zarzadzający salonem fryzjerskiem muszą liczyć się z tym, że praca którą wykonują wymaga naprawdę ogromnego zaangażowania. To ostatnie musi być przy tym widoczne bez względu na to, z którą ze sfer funkcjonowania salonu mamy do czynienia. Właśnie na to liczą dzisiejsi klienci, ich potrzeby zmieniają się bowiem i obecnie w cenie są nie tylko w pełni profesjonalne, najwyższej jakości usługi, ale również wyjątkowa atmosfera panująca w salonie. To właśnie ona sprawia, że klienci nie tylko czują się w nim dobrze, ale również chcą do niego wracać.

Co pomaga w stworzeniu atmosfery w salonie ?

S ama definicja przyjaznej atmosfery również się zmienia i dziś nie obejmuje już wyłącznie życzliwego, a jednocześnie kompetentnego podejścia do klienta i jego potrzeb. Bardzo wysoko cenione jest również profesjonalne wyposażenie salonu i ono bowiem potwierdza, że właściciel jest osobą kompetentna, dla którego zadowolenie klientów jest najwyższą wartością. Oczywiście, mówiąc o poszczególnych elementach składających się na wyposażenie salonu trudno wskazać te, o których można byłoby mówić jako o mniej lub bardziej istotnych. Nie ulega jednak wątpliwości, że przynajmniej jeden można uznać za szczególny. Na miano takie zasługuje myjnia fryzjerska, nie można bowiem nie zgodzić się z tym, że jeśli jej zabraknie, trudno będzie mówić o profesjonalnym salonie.

Myjnia fryzjerska z masażem ?

W zdecydowanej większości polskich salonów fryzjerskich dominują myjnie, które można określić mianem tradycyjnych. Nie są to jednak jedyne rozwiązania, z którymi mamy do czynienia. Wcale nie mniej istotne wydają się być luksusowe myjnie fryzjerskie z masażem, to bowiem właśnie one przesądzają tak o renomie, jak i o profesjonalizmie miejsca, do którego trafiają klienci. Warto zatem zainteresować się tego rodzaju rozwiązaniem, poznać jego zalety i samodzielnie zdecydować o tym, czy nie jest to najlepsza propozycja, która pojawi się również w naszym salonie fryzjerskim.

Myjnia Vibia wyposażona w ruchomy podnóżek oraz masaż  jest z pewnością rozwiązaniem, o którym można powiedzieć, że wiedzie prym wśród myjek fryzjerskich. Nie może być jednak inaczej, skoro mówimy o myjni gwarantującej komfort nawet w przypadku tych klientów, którzy są znani z wyjątkowo dużych wymagań. Myjka taka niewątpliwie przyczyni się do tego, że salon stanie się oazą błogiego relaksu i zapomnienia, nie jest wcale przesadą, podmioty, które zdecydowały się na takie rozwiązanie zbierają bowiem wyjątkowo pochlebne recenzje pochodzące od nastawionych entuzjastycznie klientów.

Co ciekawe, mówimy o myjni, której atutem nie jest jedynie to, że jest ona komfortowa. Nie mniej istotny wydaje się jej atrakcyjny wygląd. Zyskuje na tym wnętrze salonu, okazuje się bowiem, że może ono pochwalić się dzięki temu stylem, subtelną elegancją, a przede wszystkim – charakterem, który z powodzeniem można uznać za unikatowy.

Myjnia z masażem

Gdy prowadzimy profesjonalny salon fryzjerski, troska o klientów jest naszym podstawowym obowiązkiem. Tylko od nas zależy przecież to, czy klienci będą się czuli wyjątkowo, a tym samym – czy znajdą motywacje do tego, aby powrócić do salonu. Osiągnięcie tego celu jest możliwe na kilka sposobów, szczególnie wartościowe jest przy tym inwestowanie w profesjonalne myjnie fryzjerskie, które są wyposażone w masażer. Sprawiają one, że salon przestaje być jedynie tym miejscem, w którym można zmienić wizerunek. Przyczyniają się do tego, że jest on chętnie odwiedzany również przez te osoby, które poszukują spokoju mając dość życia pełnego stresu. Oczywiście, zakup tego rodzaju myjni wiąże się z kosztami większymi niż te, z którymi mamy do czynienia w przypadku klasycznego rozwiązania. Doświadczenia innych osób potwierdzają jednak, że możemy mówić o inwestycji, która szybko się zwróci. Mamy więc do czynienia z rozwiązaniem, które może rozsławić nasz salon.