Godziny Otwarcia
  • Working Days

    9:00 - 20:00

  • Saturday

    9:00 - 20:00

  • Sunday

    9:00 - 19:00

i
Historia

O Nas

Koloryzacje
16859+
Wykonanych Koloryzacji
Strzyzenia
74521+
Wykonanych Strzyżeń
Stylizacje
7665
Wykonanych Stylizacji
Kosmetyka
9956
Zabiegów Kosmetycznych
Historia

dlaczego i jak

w listopadzie 2013 roku wszystko się ZACZĘŁO od spotkania znajomych pasjonatów fryzjerstwa

W listopadzie 2013 roku postanowiliśmy w gronie znajomych z racji Naszej pasji do fryzjerstwa otworzyć salon fryzjerski inny niż wszystkie w mieście.

Dlaczego inny?, ponieważ w Naszym Atelier wszyscy Styliści to najwyższej klasy zawodowcy którzy szkolą się w najlepszych światowych ośrodkach szkoleniowych począwszy od Bangkoku, kończywszy na Barcelonie pod okiem wybitnych szkoleniowców w dziedzinie fryzjerstwa, stylizacji oraz koloryzacji.

Pracujemy tylko i wyłącznie na farbach i kosmetykach marek Premium takich jak Kevin.Murphy, Mounir, Guy Tang czy Olaplex.

W Naszym Atelier dużą wagę przywiązujemy do prywatności Naszych Klientów, zawsze Możecie Państwo być pewnymi, że to co dzieje się w Salonie tutaj pozostaje.

Zawsze Naszym celem jest zadowolony Klient z Naszych usług, jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi dotyczące Naszej pracy, bo dzięki nim możemy stawać się coraz lepsi w tym co robimy.

Pragniemy się również pochwalić wieloma nagrodami za naszą pracę. Co roku w ramach uznania otrzymujemy nagrody w konkursie Gazety Krakowskiej MISTRZOWIE URODY w kategorii salon fryzjerski, oraz salon kosmetyczny w którym to na najlepszych głosują czytelnicy Gazety Krakowskiej.

Co roku jesteśmy również partnerami Wyborów Miss Ziemi Sądeckiej, a także Douglas Beauty Street, gdzie to Nasze Stylistki układają fryzury.

Chcesz być na bierząco ?

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowościach i promocjach