Godziny Otwarcia
  • Working Days

    9:00 - 20:00

  • Saturday

    9:00 - 20:00

  • Sunday

    9:00 - 19:00

i

Atelier Fryzjerskie i Kosmetyczne SENSATION

przedluzanie wlosow

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą hairtalk extensions

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą hairtalk extensions w naszym Atelier

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usługi przedłużania i zagęszczania włosów metodą hairtalk extensions którą oferujemy w naszym Atelier Kosmetycznym Sensation

Przedłużanie włosów​ metodą ​​hairtalk extensions​ to idealny sposób na zapuszczanie włosów – „przejściowa” długość już nie musi być udręką. Załóż ​​włosy na taśmie i ciesz się natychmiastowym efektem. A może Twoje naturalne włosy są bardzo rzadkie i cienkie? Zagęszczanie włosów włosami na taśmach to rozwiązanie idealne dla Ciebie! ​​Włosy hairtalk extensions​​ nie zniszczą Twoich własnych włosów i pozwolą Ci cieszyć się wymarzoną fryzurą.​

​Przedłużanie​ czy też ​​zagęszczanie włosów​ nie musi trwać godzinami. ​​Naturalne włosy hairtalk extensions​ doczepia się w niecałą godzinę. Ściągnięcie włosów hairtalk extensions zajmuje chwilę i zostawia Twoje włosy w takiej samej kondycji jak przed usługą przedłużania włosów. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad zagęszczaniem włosów wypróbuj metodę ​​hairtalk extensions – włosy na taśmie​ na pewno spełnią Twoje oczekiwania.​

woman red hair2

Jak długo można nosić pasemka hairtalk extensions?

Po każdej aplikacji pasemka można nosić około 8-10 tygodni, w zależności od tego, jak szybko rosną Twoje włosy. Po tym czasie zalecana jest ponowna aplikacja, aby mieć pewność, że pasemka są blisko skóry głowy, co wyeliminuje matowienie, filcowanie i plątanie się włosów ze względu na naturalny wzrost.

Czy pasemka można użyć ponownie?

Tak, pasemka hairtalk extensions mogą być używane maksymalnie trzykrotnie po pierwszej aplikacji. Po trzech aplikacjach obszar taśmy może być zbyt gruby i potrzebne są nowe włosy.

Czy są to włosy ludzkie?

Tak, włosy pochodzą z Indii. Pasemka są produkowane w Chinach z produktów pochodzących z Azji, Europy i USA. Pasemka hairtalk extensions są wykonane ręcznie z najlepszej jakości ludzkich włosów Remy.
Pojęcie „Remy” oznacza, że łuska włosowa została zachowana, a włosy są mocowane do taśmy zachowując jej odpowiedni kierunek. Dzięki temu włosy nie matowieją oraz nie plączą się.
Włosy w fantazyjnych kolorach wykonane są z mieszanki włókna odpornego na wysoką temperaturę oraz włosów ludzkich. Jasne kolory zazwyczaj drastycznie blakną po jednym lub dwóch myciach, a dzięki takiej mieszance kolor pozostaje żywy.
Produkt ten może być prostowany i suszony przy użyciu letniej temperatury.

Jakich produktów do włosów można używać?

Ciężkie odżywki nie powinny być nakładane na skórę głowy ani na taśmy, a raczej od połowy włosów aż po końce. Ważna uwaga!
Włosy należy płukać dłużej niż normalnie, a także w podziale na sekcje, aby mieć pewność, że produkty zostały dokładnie wypłukane ze skóry i włosów. Zapobiegnie to odkładaniu się produktów na włosach.
Nie wolno używać produktów zawierających alkohol, olejki lub etanol.

Czy mogę pływać, ćwiczyć lub chodzić do sauny?

Tak, ale zalecamy użycie conditionera hairtalk przed pływaniem. Odżywia on włosy i absorbuje wilgoć. Zapobiegnie to wchłanianiu szkodliwych elementów, takich jak chlor czy minerały. Włosy narażone na pot i brud zaczynają się plątać, doradź Klientce, aby upinała włosy w kucyk podczas ćwiczeń czy relaksu w saunie. Klientka powinna wymyć włosy po wysiłku, a także dokładnie je rozczesać zarówno przed jak i po ćwiczeniach. Krem do opalania może powodować odbarwianie się pasemek.

Ile kolorów znajduje się w ofercie?

W ofercie znajduje się ponad 40 odcieni, które mogą być ze sobą mieszane, aby uzyskać ponad 1000 niestandardowych odcieni. Aby zobaczyć aktualną ofertę kolorystyczną zobacz profesjonalny ring kolorów hairtalk extensions.

Czy można je farbować?

Nie zalecamy rozjaśniania pasemek.
Wszystkie zabiegi powinny być wykonywane wyłącznie w autoryzowanych salonach hairtalk extensions.
Ważna uwaga!
Wszelkie procesy chemiczne wykonywane na włosach powodują utratę gwarancji.

Czy można farbować odrosty mając założone pasemka?

Tak, odrosty można farbować, mając na uwadze, aby omijać okolice taśm. Wszystkie zabiegi powinny być wykonywane wyłącznie w autoryzowanych salonach hairtalk extensions. Zalecanym jest, aby farbować odrosty na 24-48h przed aplikacją pasemek.
Ważna uwaga!
Wszelkie procesy chemiczne wykonywane na włosach powodują utratę gwarancji.

Czy można stylizować pasemka za pomocą ciepła?

Pasemka hairtalk extensions można prostować, kręcić oraz suszyć za pomocą suszarki. Skoncentrowane ciepło skierowane na taśmy może powodować
rozklejenie i osuwanie taśm. Z tego powodu nie zalecamy korzystania z suszarki chełmowej.
Ważna uwaga!
Nadmierne ciepło może sprawić, że taśmy będą lepkie. Pasemka hairtalk extensions fun wykonane są z mieszanki włosów naturalnych i włókna, które można stylizować przy użyciu letniej temperatury.