Medavita w Atelier Fryzjerskie SENSATION 2017-08-31T06:57:36+00:00
[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”appear”]

MEDAVITA – ŚWIAT BEZ KOMPROMISÓW

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css_animation=”appear”]

W profesjonalnej dziedzinie fryzjerstwa Medavita przykłada szczególną wagę do piękna włosów. Każdy z naszych kosmetyków doskonale łączy tradycyjne galenowe metody z naukowym podejściem. Od momentu założenia naszej firmy 50 lat temu, nigdy nie zaburzyliśmy harmonii pomiędzy wydajnością i naturalnością. Korzystamy wyłącznie z organicznych komponentów, z odnawialnych źródeł naturalnego pochodzenia. Rośliny lecznicze, których używamy zbierane są w najdalszych zakątkach świata: od dolin berneńskich do lasów na Cejlonie, od zboczy góry Fujiyama do plantacji na Martynice i wykorzystywane do tworzenia najlepszych mieszanek. Jesteśmy dumni, że nie dostosowujemy naszych kosmetyków do narzucanych trendów na produkty „organiczne”, ale możemy stwierdzić, że nasze kosmetyki od zawsze są naturalne.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”12276″ img_size=”large” css_animation=”appear”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator border_width=”2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”appear”]

KOLORYZACJA

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css_animation=”left-to-right”]

FARBA W KREMIE

il Colore

Nieinwazyjna koloryzacja, której składniki dodatkowo chronią włókno włosa. Formuła il Colore zawiera szlachetny olej roślinny z Limnanthes alba, aby zapewnić długotrwały, głęboki połysk i kolor, jednocześnie utrzymując miękkość i nawilżenie włosów. Czyste pigmenty i niemal całkowity brak bezpośrednich barwników kosmetycznych gwarantują doskonałą trwałość i perfekcyjne pokrycie nawet siwych włosów. Farba posiada delikatny, przyjemny zapach, nie powoduje podrażnień skóry i łatwo się spłukuje.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”12256″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”right-to-left”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”12257″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”appear”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”12258″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”appear”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”12261″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”appear”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text css_animation=”appear”]

il Colore

Kompletny wachlarz wspaniałych odcieni charakteryzujących się niebywałym połyskiem i pełnią koloru, zaspokajając potrzeby najwybitniejszych fryzjerów.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

il Colore super rozjaśniające

Koloryzacja która rozjaśnia włosy aż do 4 tonów lub mocniej.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text css_animation=”appear”]

Colormax

Do koloryzacji niezbędne są kremy oksydacyjne, które nie tylko zachowują uzyskany efekt, ale dodatkowo chronią włókno włosa.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css_animation=”appear”]

KREM KOLORYZUJĄCY

Enjoy

Skład kremu koloryzującego Enjoy opiera się na organicznych ekstraktach z herbaty, wzbogaconych kwasami owocowymi. Zabieg jest bardzo delikatny do skóry głowy, nie zawiera amoniaku ani p-fenylenodiaminy (PPD), a mimo to gwarantuje intensywne i długotrwałe barwy. Rozkoszuj się trwałym, głębokim kolorem i zapewnij włosom ochronę przed działaniem szkodliwych czynników zabiegu koloryzacji.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”12267″ img_size=”large” alignment=”center” css_animation=”right-to-left”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”12270″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”appear”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”12274″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”appear”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”12275″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”appear”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text css_animation=”appear”]

Enjoy

Enjoy jest bardzo delikatną farbą, która nie zawiera amoniaku oraz p-fenylenodiaminy (PPD), mimo tego gwarantuje intensywny i długotrwały kolor.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text css_animation=”appear”]

Developer i Booster developer

Większy zakresu działań oraz uzyskanie pożądanego rezultatu dzięki dwóm różnym oksydantom.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

Enjoy Mask

Zawiera ekstrakty z herbaty wzbogacone kwasami owocowym i jest to prawdziwa kuracja, która dopieści najbardziej wymagające włosy.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]